Вчора, 11 жовтня в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій вирішувалися проблемні питання Бурштинської ТЕС.
Обговорювали дану ситуацію керівники структурних підрозділів ОДА, керівництво району та підприємства і профспілкової організації, повідомляє Франик посилаючись на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
Перш за все чиновники зусчтрілися аби вирішити соціальні питання працівників Бурштинської ТЕС. Мова йде про підняття їм заробітної плати, перегляд умов колективного договору, покращення умов праці.
Врезультаті дійшли згоди, що вирішити ці проблеми можна лише шляхом тісної та конструктивної співпраці між адміністрацією Бурштинської ТЕС та профспілкою.
- 6 переглядів
