Роботи юних умільців районного будинку дитячої і юнацької творчості та центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді оглянув голова райдержадміністрації Богдан Нагорняк. «У рік, оголошений Президентом роком дитячої творчості, важливою є підтримка на державному рівні найталановитіших дітей, завдання представників місцевої влади - подбати про розвиток позашкільних закладів».
У п’яти позашкільних закладах на Богородчанщині діють 111 гуртків та секцій, в яких займаються майже 2 тис. дітей. Вихованці цих закладів та їх наставники представили свої творчі напрацювання на виставці, організованій у районі.
На зустрічі зазначалося: на Богородчанщині працюють районні центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді та центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Богородчанський та Солотвинський будинки дитячо-юнацької творчості.
- 3 просмотра
