Сьогодні до учнів Крихівецької загальноосвітньої школи завітала ст. інспектор УДАІ в Івано-Франківській області майор міліції Ірина Гох. Вона побувала на уроках у школярів, аби нагадати їм Правила дорожнього руху, які вони встигли призабути за літні канікули.
Щорічно в рамках проведення профілактичної акції «Увага! Діти на дорозі», яка спрямована на попередження та профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, працівники Державтоінспекції області проводять уроки з правил безпечної поведінки на дорозі.Учні школи презентували виставку «Безпека дорожнього руху – це життя», на якій представили вироби котрі виготовили власноруч.Діти з цікавістю та захопленням спілкувались із правоохоронницею, яка відповіла на безліч запитань допитливих школярів.
Діти вразили своєю майстерністю та винахідливістю. В роботах учні відобразили пішоходів, як та де потрібно переходити дорогу, та як потрібно водіям поводити себе на дорогах.
- 3 просмотра
