Як повідомлялося раніше, Управління освіти закупило 2150 подарунків для дітей пільгових категорій: сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, малечі з малозабезпечених сімей, дітей з сімей вимушених внутрішніх мігрантів та дітей учасників АТО.
Одна із мам дітлахів звернулась до журналістів, та повідомила, що в подарункових наборах були цукерки російського виробництва. На публікації щодо даного інциденту відреагував мер міста.
"Сьогодні інтернет-сайти поширили інформацію про те, що управління освіти Івано-Франківської міської ради закупило 2150 подарунків для дітей пільгових категорій: сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, малечі з малозабезпечених сімей, дітей з сімей вимушених внутрішніх мігрантів та дітей учасників АТО.
У наборах “Солодка магія” від фірми “Конті” більшість цукерок, за інформацією журналістів, вироблені в російському Курську.
Міський голова Руслан Марцінків з цього приводу зазначив: буде проведене службове розслідування і винні будуть покарані.
- Підтримувати економіку країни - агресора - неприпустимо, - акцентував міський голова Івано-Франківська", - повідомили вчора на офіційній сторінці міського голови.
- 3 просмотра
