Практично кожного дня у соцмережі можна побачити записи від мешканців міста, які скаржаться на водіїв маршруток. Люди пишуть про проблеми з квитками, про водіїв які хамлять, про брудні автобуси та про багато інших проблем. Проблем є багато, і більшість із них не вирішується вже протягом довгого часу. Скарги від людей поступають, а взамін реакції немає.
Про чергову проблему написала Tamara Yampolskaya. Жінка написала, що їй довелось після восьмої вечора чекати майже годину на маршрутку, хоча за графіком водії мали б їздити до 21:40.
"Знову неприємність і знову пов'язана з рухом громадського транспорту... Як могли опиралися і не дозволили зруйнувати враження...)))
Але хочу все одно тут написати...Були в театрі . Приємні враження від вистави і , як завжди, побоювання, що додому вже добиратися будемо без комфорту...Прочекали на зупинці напроти "Надії" с 20.15 до 21 (!!!) - жодного ...Змерзли, поїхали до "Сільпо" , а потім пішки до Калинової Слободи...А на графіку, що висить на зупинках: № 70 до 21.40, а № 80 - до 22.15...Цікаве місто Франківськ...Кажуть - "потерпіть до січня" ті, хто контролює графіки руху, тому, що зараз не можна сперечатися з перевізниками- взагалі можуть "Психануть"! ((( І це ще не зима!!! Хіба франківчани так рано вкладаються спати і не їздять по кіно та театрах? Чи такі всі багаті, що, виключно, на автах та такси? ((( У мене таке враження, що тому і на виставах в театрі людей мало, бо після 8-ї вечора ті, хто у владі відповідають за культурний дозвіл, транспорт та порядок , вважають, що там нічого робити франківчанам...І хоч ми не дозволили собі зіпсувати настрій...Сумно", - написала жінка.
- 3 просмотра
