Історична перемога «Прикарпаття»

Ви є тут

Jarik Pro

Вчора, 20 вересня, гравці івано-франківського «Прикарпаття» здобули надважливу перемогу над львівськими «Карпатами», завдяки якій пробились до 1/8 розіграшу Кубку України з футболу.

Матч на стадіоні «Рух» виявився дуже видовищним та запеклим. Команди з перших хвилин матчу показали, що глядачів чекає справжня битва, в якій ніхто поступатись не збирався. До слова, глядачів на матчі зібралось дійсно багато, як і очікувалось, головна трибуна була заповнена повністю, а бокова, де розміщувались вболівальники львів’ян, наполовину. Загалом переглянути матч прийшло 10 тис. глядачів. І це є дуже позитивним фактором, адже в тій ситуації, в якій знаходиться український футбол, коли на матчі Прем’єр ліги приходить кілька сотень глядачів, даний приклад повинен бути показовим, він повинен довести, що вітчизняний футбол має шанс на відродження.

З самого старту гравці на полі показали, що кожен буде боротись, тому глядачі побачили рівну гру у виконнані обох команд. Та все ж удача була більше прихильна до франківчан, серед яких сильно виділявся капітан команди Володимир Боришкевич. Саме він на 41 хвилині відкрив рахунок у матчі. Після цього «карпатівці» помчали відіграватись, та натомість пропустили другий гол на 65 хвилині матчу. Його автором був Василь Дербах, асистував котрому все той же Боришкевич.

Після другого пропущеного голу львів’янами, їхні вболівальники почали влаштовувати на трибуні безпорядки, кидаючи на поле фаєри та петарди, в результаті чого арбітру довелось матч призупинити. Коли все ж правоохоронцям вдалось утихомирити вболівальників гостей матч продовжили.

Після закінчення основного часу арбітр був змушений додати 25 хвилин додаткового часу через вимушену зупинку матчу. І хоч карпатівці пішли у штурм з надією все ж відіграти два м’ячі, та франківчани не тільки добре оборонялись, але й непогано виходили у контр атаки, найнебезпечніша з яких завершилась крученим ударом в «дев’ятку» Боришкевича, та голкіпер дістав цей м’яч. Потім своїх замін дочекались герой матчу Боришкевич та Веприк, яких глядачі проводжали заслуженими оплесками. Кінцівка матчу запам’яталась також численними фолами, і як правило жовтими картками. Та все ж незважаючи на самовідданий захист франківчан, на останніх секундах матчу «Карпатам» все ж вдалось забити гол, який до свого рахунку записав Мемешев. Та вже через мить пролунав фінальний свисток, який підсумував остаточний рахунок 2:1, що дозволив гравцям «Прикарпаття» попасти у список 16 найсильніших клубів України і право далі боротись за Кубок.