Як стало відомо, вночі в сторожову будку до охоронця зайшов його знайомий, житель одного із сіл Тисменицького району. Чоловіки добряче випили, відтак сторож заснув, а коли прокинувся, то виявив зникнення не лише приятеля, але й мікроавтобуса «Volkswagen».
Нещодавно в Івано-Франківський міськвідділ міліції надійшло повідомлення про крадіжку автомобіля «Volkswagen» з охоронюваної території будівельної організації.
Правоохоронці затримали автокрадія у місті Монастириськ Тернопільської області. За цим фактом відкрито кримінальне провадження згідно ч.2 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років із конфіскацією майна.
- 2 просмотра
