Усім відома приказка «Готуй сани влітку», але, схоже, тільки не нашим комунальникам.
Як водиться, ревізію снігоприбиральної техніки почнуть проводити лише тоді, коли випаде сніг і необхідно виганяти снігоприбиральні машини на дороги. А дарма, все треба робити вчасно! Влітку треба провести ревізію спецтехніки, усунути поломки, закупити відсутнє обладнання і т.д.
Як показували останні роки в Івано-Франківську, техніка для прибирання снігу повність не готова до першого снігу, що дає всі підстави вважати, що взимку в снігопад всі дороги будуть паралізовані, і без того щільний рух буде ускладнено, значить стояти нам в пробках і сподіватися на безсніжну зиму.
Найчастіше зразкову прибирання снігу показують лише супермаркети, які вчасно закупили якісні снегоуборщики honda (для прикладу), а ЖЕКі, як і раніше озброюють двірників лопатами і сіллю, яка розїдає асфайлт і знову наші "дороги" стануть напрямками.
- 2 просмотра