В Івано-Франківській області трапилася трагедія, батько з сином заснули при включених конвекторах і від чадного газу померли.
Нещасний випадок стався вранці, коли невістка з молодшим сином пішли на роботу, - повідомила сусідка сім'ї Волошиних.
В обід дочка намагалася додзвонитися додому, але ні хто не відповідав. Щоб дізнатися, що сталося вдома, Марія Волошина подзвонила сусідам. Коли вони відкрили двері, то побачили три тіла в несвідомому стані. Сусід, який вирішив зайти в будинок першим, не міг дихати. Таке відчуття, що горло окропом обпік, - розповідає сусід. Перев'язавши обличча, він заходився витягувати чоловіків, а жінки викликали швидку допомогу. Одного вдалося врятувати - зятя, а двоє вже були мертві. На даний момент працівники МНС ведуть дослідження причини удушення людей.
Поки є тільки одна версія події - люди намагалися обігріти будинок несправним колектором. Через низький тиск і поганої погоди, чадний газ який повинен виходити вентиляційними трубами на вулицю, повертався до дому.
- 3 просмотра