Керівництво Головного управління ДФС в Івано-Франківській області в рамках робочої поїздки у зону проведення антитерористичної операції відвідали дитячий будинок «Центр опіки» м. Маріуполя (Донецька область).
Податківці разом з представниками громадської організації «Промінь-ІФ» передали дітям – сиротам необхідні миючі засоби, господарські товари, предмети гігієни та продукти харчування, до збору яких активно долучилися працівники державних податкових інспекцій Івано-Франківської області та волонтери.
«Якою буде наша країна завтра залежить не лише від рівня громадянської свідомості та людяності, а й від виховання підростаючого покоління. В такий складний час наші діти, а особливо діти – сироти, є вкрай вразливими та потребують всебічної допомоги та підтримки, - сказав заступник начальника ГУ ДФС в області Віктор Глушпенко. - Ми активно на постійній основі підтримуємо дітей – сиріт, які перебувають в дитячих закладах Івано-Франківщини, тому, відвідуючи наших податкових міліціонерів, які служать в зоні АТО, ми не могли оминути увагою й тутешніх дітлахів. Ми намагались передати тепло наших сердець та отримали ще більше тепла від вихованців та працівників дитячого закладу».
Як повідомлялось раніше, заступники начальника ГУ ДФС в області Віктор Глушпенко, Наталія Зікрата та Роман Панасюк здійснили робочу поїздку у зону проведення антитерористичної операції з метою ознайомлення з умовами перебування на сході України їхніх колег – податкових міліціонерів, які щодня несуть службу задля протидії незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон. Податківці відвідали контрольні пункти в’їзду/виїзду поблизу Волновахи, Мар'їнки та Маріуполя, на яких несуть службу податкові міліціонери з Івано-Франківщини та інших регіонів України.
- 2 просмотра
