Не зважаючи на обіцяне покращення перевезення після підняття вартості проїзду, великих змін в Івано-Франківську не відбулось. Водії маршруток продовжують розмовляти по телефону під час перевезення пасажирів.
Про одного із порушників написав у спільноті "Комуналка ІФ" Михайло Джогола.
"Геніальний розвод від ПП "Станіслав-Транс": за першого погляду, всьо нормально, але водій одягнений у звичайну зелену футболку, ідентифікатор звичайний, за 2 гривні, де від руки, корявим почерком написано прізвище, ім'я та номер маршруту. Водій від вокзалу до вул. Чорновола говорив по телефону про тунінг автомобіля "Жигулі" і про тяжку долю його власника, тобто себе (нажаль, на фото погано видно всю суть "злочину" , але інакше сфотографувати не зміг).
Маршрут #31, номерний знак машини АТ 0950 АА, водій (якшо я всьо правильно розібрав на ідентифікаторі) Дякун Іван Ярославович", - йдеться у повідомленні.
- 3 просмотра
