У Слов'янську в Донецькій області бойовиків намагаються вийти з оточення сил АТО, ховаючись серед мирних жителів.
На Донеччині силовикам доводиться ідентифікувати терористів, аби ті не маскувалися під мирних жителів і не покинули район проведення АТО, стверджують у прес-службі місцевої ОДА.
"Терористи намагаються вийти з тісного оточення разом з мирними жителями, які залишають зону АТО. Українські силовики проводять роботу з ідентифікації бойовиків, щоб відокремити їх від мирних жителів і не дати вийти з оточення", - йдеться у повідомленні відомства.
Наразі від боїв бойовиків та силовиків найбільше постраждало село Семенівка. Протистояння тут проходило цілий день, а до операції військовим довелося долучити бронетехніку і авіацію. Не припиняється стрілянина й у Волноваському районі.
У Шахтарську помер мирний житель, постраждалий в результаті захоплення міськвідділу міліції членами самопроголошеної Донецької народної республіки. Невідомою залишається доля двох співробітників міліції, які зникли після захоплення управління МВС у Горлівці.
Загалом ситуація на Донеччині залишається напруженою.
- 2 просмотра
