Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №3 (Івано-Франківськ)

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00 Івано-Франківськ — Рошняте
06:00 Івано-Франківськ — Стебник
06:00 Івано-Франківськ — Підлісся
06:15 Івано-Франківськ — Підлісся
06:25 Івано-Франківськ — Підлісся
06:35 Івано-Франківськ — Загвіздя
06:40 Івано-Франківськ — Забережжя
06:50 Івано-Франківськ — Лесівка
06:50 Івано-Франківськ — Підлісся
07:00 Івано-Франківськ — Стебник
07:00 Івано-Франківськ — Підлісся
07:05 Івано-Франківськ — Іваниківка
07:10 Івано-Франківськ — Кривець
07:10 Івано-Франківськ — Підлісся
07:15 Івано-Франківськ — Ріпне
07:15 Івано-Франківськ — Загвіздя
07:20 Івано-Франківськ — Іваниківка
07:25 Івано-Франківськ — Забережжя
07:25 Івано-Франківськ — Підлісся
07:30 Івано-Франківськ — Лисець
07:35 Івано-Франківськ — Іваниківка
07:40 Івано-Франківськ — Лисець
07:45 Івано-Франківськ — Загвіздя
07:50 Івано-Франківськ — Підлісся
07:55 Івано-Франківськ — Лисець
08:00 Івано-Франківськ — Стебник
08:00 Івано-Франківськ — Підлісся
08:10 Івано-Франківськ — Іваниківка
08:10 Івано-Франківськ — Забережжя
08:10 Івано-Франківськ — Лисець
08:15 Івано-Франківськ — Підлісся
08:20 Івано-Франківськ — Стара Гута
08:25 Івано-Франківськ — Лисець
08:25 Івано-Франківськ — Підлісся
08:30 Івано-Франківськ — Горохолина
08:30 Івано-Франківськ — Богородчани
08:35 Івано-Франківськ — Загвіздя
08:40 Івано-Франківськ — Іваниківка
08:40 Івано-Франківськ — Лисець
08:50 Івано-Франківськ — Забережжя
08:55 Івано-Франківськ — Манява
08:55 Івано-Франківськ — Лисець
09:00 Івано-Франківськ — Кричка
09:00 Івано-Франківськ — Іваниківка
09:00 Івано-Франківськ — Підлісся
09:10 Івано-Франківськ — Лисець
09:20 Івано-Франківськ — Ясень
09:25 Івано-Франківськ — Лисець
09:30 Івано-Франківськ — Старуня
09:40 Івано-Франківськ — Кричка
09:40 Івано-Франківськ — Лисець
09:45 Івано-Франківськ — Лесівка
09:55 Івано-Франківськ — Іваниківка
09:55 Івано-Франківськ — Лисець
10:00 Івано-Франківськ — Глибівка
10:00 Івано-Франківськ — Підлісся
10:00 Івано-Франківськ — Загвіздя
10:05 Івано-Франківськ — Перегінське
10:10 Івано-Франківськ — Горохолина
10:10 Івано-Франківськ — Лисець
10:20 Івано-Франківськ — Стара Гута
10:25 Івано-Франківськ — Лисець
10:30 Івано-Франківськ — Саджава
10:40 Івано-Франківськ — Лисець
10:50 Івано-Франківськ — Космач
10:50 Івано-Франківськ — Забережжя
10:55 Івано-Франківськ — Лисець
11:00 Івано-Франківськ — Стара Гута
11:00 Івано-Франківськ — Іваниківка
11:00 Івано-Франківськ — Загвіздя
11:10 Івано-Франківськ — Ріпне
11:10 Івано-Франківськ — Лисець
11:20 Івано-Франківськ — Іваниківка
11:25 Івано-Франківськ — Забережжя
11:25 Івано-Франківськ — Лисець
11:30 Івано-Франківськ — Горохолина
11:30 Івано-Франківськ — Підлісся
11:40 Івано-Франківськ — Лисець
11:50 Івано-Франківськ — Кривець
11:50 Івано-Франківськ — Ясень
11:55 Івано-Франківськ — Іваниківка
11:55 Івано-Франківськ — Лисець
12:00 Івано-Франківськ — Богородчани
12:20 Івано-Франківськ — Богрівка
12:20 Івано-Франківськ — Забережжя
12:30 Івано-Франківськ — Рошняте
12:30 Івано-Франківськ — Горохолина
12:30 Івано-Франківськ — Підлісся
12:35 Івано-Франківськ — Іваниківка
12:40 Івано-Франківськ — Глибівка
12:45 Івано-Франківськ — Лесівка
12:50 Івано-Франківськ — Стара Гута
12:50 Івано-Франківськ — Підлісся
13:00 Івано-Франківськ — Манява
13:00 Івано-Франківськ — Іваниківка
13:00 Івано-Франківськ — Загвіздя
13:05 Івано-Франківськ — Рожнятів
13:10 Івано-Франківськ — Кричка
13:10 Івано-Франківськ — Лисець
13:20 Івано-Франківськ — Іваниківка
13:30 Івано-Франківськ — Пороги
13:30 Івано-Франківськ — Старуня
13:40 Івано-Франківськ — Горохолина
13:40 Івано-Франківськ — Іваниківка
13:45 Івано-Франківськ — Лисець
13:50 Івано-Франківськ — Підлісся
14:00 Івано-Франківськ — Кричка
14:00 Івано-Франківськ — Підлісся
14:05 Івано-Франківськ — Іваниківка
14:15 Івано-Франківськ — Рожнятів
14:20 Івано-Франківськ — Кривець
14:20 Івано-Франківськ — Стебник
14:20 Івано-Франківськ — Лисець
14:30 Івано-Франківськ — Іваниківка
14:40 Івано-Франківськ — Манява
14:50 Івано-Франківськ — Стара Гута
14:50 Івано-Франківськ — Лисець
15:00 Івано-Франківськ — Іваниківка
15:10 Івано-Франківськ — Горохолина
15:15 Івано-Франківськ — Іваниківка
15:20 Івано-Франківськ — Лисець
15:30 Івано-Франківськ — Іваниківка
15:40 Івано-Франківськ — Забережжя
15:50 Івано-Франківськ — Стара Гута
15:50 Івано-Франківськ — Іваниківка
15:55 Івано-Франківськ — Ріпне
16:00 Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:00 Івано-Франківськ — Загвіздя
16:05 Івано-Франківськ — Лисець
16:20 Івано-Франківськ — Кричка
16:20 Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:30 Івано-Франківськ — Підлісся
16:35 Івано-Франківськ — Богрівка
16:35 Івано-Франківськ — Лесівка
16:40 Івано-Франківськ — Старий Лисець
16:45 Івано-Франківськ — Ріпне
16:50 Івано-Франківськ — Лисець
17:00 Івано-Франківськ — Кривець
17:00 Івано-Франківськ — Манява
17:00 Івано-Франківськ — Забережжя
17:00 Івано-Франківськ — Підлісся
17:00 Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:05 Івано-Франківськ — Ясень
17:05 Івано-Франківськ — Горохолина
17:10 Івано-Франківськ — Глибівка
17:10 Івано-Франківськ — Іваниківка
17:15 Івано-Франківськ — Лисець
17:15 Івано-Франківськ — Загвіздя
17:20 Івано-Франківськ — Підлісся
17:20 Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:30 Івано-Франківськ — Стара Гута
17:30 Івано-Франківськ — Старуня
17:30 Івано-Франківськ — Іваниківка
17:30 Івано-Франківськ — Підлісся
17:40 Івано-Франківськ — Старий Лисець
17:45 Івано-Франківськ — Іваниківка
17:50 Івано-Франківськ — Забережжя
17:50 Івано-Франківськ — Лисець
18:00 Івано-Франківськ — Кричка
18:00 Івано-Франківськ — Лесівка
18:00 Івано-Франківськ — Підлісся
18:00 Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:15 Івано-Франківськ — Іваниківка
18:20 Івано-Франківськ — Богородчани
18:20 Івано-Франківськ — Лисець
18:20 Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:25 Івано-Франківськ — Горохолина
18:30 Івано-Франківськ — Стара Гута
18:30 Івано-Франківськ — Іваниківка
18:35 Івано-Франківськ — Іваниківка
18:40 Івано-Франківськ — Підлісся
18:40 Івано-Франківськ — Старий Лисець
18:45 Івано-Франківськ — Перегінське
18:50 Івано-Франківськ — Кричка
18:50 Івано-Франківськ — Лисець
18:55 Івано-Франківськ — Іваниківка
19:00 Івано-Франківськ — Рожнятів
19:00 Івано-Франківськ — Кривець
19:00 Івано-Франківськ — Підлісся
19:00 Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:00 Івано-Франківськ — Загвіздя
19:10 Івано-Франківськ — Пороги
19:10 Івано-Франківськ — Лисець
19:15 Івано-Франківськ — Стебник
19:20 Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:25 Івано-Франківськ — Іваниківка
19:45 Івано-Франківськ — Старий Лисець
19:50 Івано-Франківськ — Лисець
20:10 Івано-Франківськ — Іваниківка
20:15 Івано-Франківськ — Старий Лисець
20:30 Івано-Франківськ — Іваниківка
20:30 Івано-Франківськ — Лисець
Додати новий коментар

Вхід через Google