Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Івано-Франківськ)

Бучацький напрямок

Прибуття на АС
Відправ-лення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в
кінц. пункт
Відправлення
з кінц. пункту
Марка автобуса
21.50 5.45 170 Івано-Франківськ - Хмельницький 13.15 15.00 БАЗ
18.10 6.30 799 Івано-Франківськ - Сатанів 11.20 13.15 Мерседес
19.45 7.05 504 Івано-Франківськ -  Луцьк 15.45 10.50 Ікарус
16.00 7.40 5 Івано-Франківськ - Тернопіль 11.10 12.50 БАЗ
17.20 8.10 354 Івано-Франківськ - Тернопіль 11.35 14.00 Мерседес-Бенц
21.50 8.45 796 Івано-Франківськ - Рівне 14.55 15.00 U-TURKUAZ, МАЗ
19.50 9.00 533 Івано-Франківськ - Тернопіль 12.10 16.45 БАЗ А079.23
8.55 9.20 400 Яремче - Тернопіль 13.15 15.05 БАЗ А079.24
9.45 10.05 699 Долина - Тернопіль 13.15 14.20 БАЗ 
9.30 10.10 168 Івано-Франківськ - Чортків 13.25 6.15 ЛАЗ 699
10.10 10.35 14 Яремче - Хмельницьк 17.25 7.45 БАЗ, Богдан
10.56 11.03 236 Яремче - Вінниця 20.15 9.00 Ікарус 250,256
21.05 11.40 366 Івано-Франківськ - Тернопіль 14.55 17.40 БАЗ А079.23
19.20 11.50 310 Івано-Франківськ - Хмельницький 19.00 12.05 БАЗ А079.23
8.00 12.10 404 Івано-Франківськ - Тернопіль 15.15 5.15 БАЗ 
11.15 12.40 352 Івано-Франківськ - Тернопіль 16.40 7.25 Ікарус 250,256
10.10 13.05 284 Івано-Франківськ - Тернопіль 17.00 6.20 БАЗ 
13.05 13.25 292 Кути - Підволочиськ 18.20 8.15 Автосан, ПАЗ, ЛАЗ
9.35 13.35 496 Івано-Франківськ - Борщів 17.40 5.30 ЛАЗ 699, ПАЗ 3205
12.05 13.50 428 Івано-Франківськ - Гусятин 17.30 8.20 БАЗ А079.23
11.55 14.05 282 Івано-Франківськ - Збараж 18.45 7.15 БАЗ
13.45 14.20 12 Трускавець - Кам'янець - Подільський 19.47 8.25 Богдан, БАЗ
14.25 14.35 560 Рахів - Підволочиськ 19.40 7.35 Кароса, Ікарус, ЛАЗ
13.10 15.00 172 Івано-Франківськ - Хмельницький 19.49 8.30 ПАЗ
13.40 15.10 502 Івано-Франківськ - Дубно 21.50 6.30 БАЗ, MAN
22.50 15.25 185 Івано-Франківськ - Тернопіль 19.05 19.30 БАЗ
14.30 15.55 378 Івано-Франківськ - Підволочиськ 20.50 9.35 БАЗ, Ікарус 

14.10

16.15 794 Івано-Франківськ - Рівне 23.00 7.40 U-TURKUAZ, МАЗ
15.30 16.35 500 Івано-Франківськ - Борщів 20.35 11.10 ПАЗ 3205, ЛАЗ 699
16.30 16.45 183 Калуш - Одеса 9.00 19.00 ПАЗ, Scania, Neoplan 
8.30 16.55 134 Івано-Франківськ - Тернопіль 20.05 5.50 ПАЗ, Scania, Neoplan
14.05 17.05 426 Івано-Франківськ - Монастирськ 8.20 10.15 БАЗ А079.23
15.35 17.20 424 Івано-Франківськ - Монастирськ 9.40 12.10 ПАЗ  , БАЗ
17.30 17.40 280 Буковель  - Збараж 21.10 6.00 БАЗ, Іveco
17.35 18.05 637 Хуст - Одеса 9.45 12.00 Neoplan, Мерседес
17.10 18.05 180 Івано-Франківськ - Чортків 21.05 14.00 ПАЗ 3205,  БАЗ
5.55 18.25 16 Івано-Франківськ - Київ 6.30 17.00 Neoplan
19.35 19.50 506 Калуш  - Київ 8.30 18.40 Ікарус, Scania
20.32 20.42 176 Трускавець - Чортків 23.35 7.45 ПАЗ 3205, ЛАЗ 699

 

Галицький напрямок

Прибуття на АС
Відправ-лення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправлення з кінц. пункту
Марка автобуса
14:50 5:10 154  Івано-Франківськ -Рівне  13:35 6:05  Ікарус
18.55 6.00 402  Івано-Франківськ - Львів 9.25 15.25 ЛАЗ
16.40 6.30 245  Івано-Франківськ - Тернопіль 10.50 12.25 Ікарус, Мерседес
6.20 6.30 316  Івано-Франківськ - Маркова 8.05 8.50 ПАЗ
6.27 6.40 806  Буковель - Луцьк 14.10 13.40 Мерседес, Баз
11.55 7.00 555  Івано-Франківськ - Устя Зелене 9.55 10.00 ЛАЗ
11.35 7.10 461  Івано-Франківськ - Підгайці 9.00 9.45 Богдан, ПАЗ
7.15 7.35 80  Городенка - Львів 11.05 13.35 БАЗ
23.10 7.47 859  Івано-Франківськ - Шацьк 18.00 14.15 Богдан
7.40 7.50 344  Калуш - Тернопіль 11.50 13.00 Ікарус, Мерседес
8.30 8.40 273  Яремче - Львів 12.07 16.05 БАЗ
8.40 9.00 381  Кути - Львів 12.40 7.00 БАЗ А079.19
9.35 9.50 469  Коломия - Львів 13.10 14.25 ЛАЗ 699
21.20 10.00 487  Івано-Франківськ - Тернопіль ч/з Галич 13.40 17.55 БАЗ А079.20
9.55 10.10 4  Ворохта - Львів 13.30 14.00 БАЗ
9.10 10.45 432  Івано-Франківськ - Львів 13.45 6.10 Мерседес
10.17 10.50 544  Івано-Франківськ - Тернопіль 15.10 6.30 Баз
11.00 11.15 412  Снятин - Львів 15.00 17.40 Ікарус, Мерседес
11.10 1.35 363  Яремче - Львів 14.40 19.25 БАЗ
16.00 12.00 457  Івано-Франківськ - Підгайці 13.50 14.10 Богдан, ПАЗ
19.45 12.15 70  Івано-Франківськ - Львів 15.45 16.30 Ікарус 256, Богдан
12.10 13.05 241  Чернівці - Львів 16.50 8.40 I-VAN
12.00 13.15 563  Івано-Франківськ - Маркова 15.00 18.15 ЛАЗ, ПАЗ
11.05 13.30 711  Івано-Франківськ - Львів 17.10 7.30 БАЗ А079.09
10.10 14.00 268  Івано-Франківськ - Броди 18.20 5.40 Івеко
21.30 14.05 435  Івано-Франківськ - Львів 16.40 18.30 Мерседес
8.45 14.05 257  Івано-Франківськ - Бережани 16.45 6.00 ЛАЗ
13.50 14.25 312  Львів - Косів 17.35 13.00 Ікарус, БАЗ
13.20 14.30 270  Івано-Франківськ - Сокаль 20.30 7.20

Баз А079.23

10.20 14.50 764  Івано-Франківськ - Львів 18.30 6.35 БАЗ А079.09
15.20 15.25 43  Івано-Франківськ - Львів 18.35 9.00 ЛАЗ
15.00 15.40 557  Івано-Франківськ - Устя Зелене 17.25 17.30 ЛАЗ
15.40 15.45 370  Калуш - Тернопіль 19.00 7.39 БАЗ
16.15 16.30 311  Косів - Львів 20.25 10.30 Ікарус, БАЗ
15.20 17.15 494  Івано-Франківськ - Сокаль 23.10 9.10 БАЗ А079.23
5.30 17.15 498  Івано-Франківськ - Київ 6.00 16.20 Мерседес, Ікарус
8.20 17.50 561  Івано-Франківськ - Маркова 19.35 6.30 ЛАЗ, ПАЗ
13.45 18.15 709  Івано-Франківськ - Львів 22.25 9.40 ЛАЗ 699
18.50 18.55 24  Чернівці - Рогатин 20.10 3.30 ЛАЗ
19.20 19.35 410  Снятин - Львів 23.05 8.20

Мерседес

17.45 20.15 434  Івано-Франківськ - Львів 23.15 14.45 БАЗ
8.00 20.50 720  Івано-Франківськ - Київ - Бориспіль 8.35 19.50 Неоплан

 

Городенківський напрямок

Прибуття на АС
Відправлення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправлення з кінц. пункту
Марка автобуса
4.50 4.55 23  Рогатин - Чернівці 9.05 14.40 ЛАЗ
6.30 6.40 300  Калуш - К-Подільський 12.05 13.50 БАЗ, Мерседес
17.05 17.15 79  Львів - Городенка 19.25 5.10 Богдан

 

Калуський напрямок

Прибуття на АС
Відправ-
лення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправлення
з кінц. пункту
Марка автобуса
18.15 6.15 31  Івано-Франківськ - Трускавець 10.35 13.50 БОГДАН
17.10 6.40 3  Івано-Франківськ - Ужгород 16.05 7.20 БАЗ
17.25 7.05 125  Івано-Франківськ - Львів 10.30 13.10 БОГДАН
7.10 7.20 505  Київ - Калуш 8.00 19.00 Ікарус, Scania
15.50 8.00 103  Івано-Франківськ - Львів 11.40 12.10 Mitsubishi, Ікарус
18.45 8.30 377  Івано-Франківськ - Трускавець 12.05 15.10 БАЗ, Ікарус
8.20 9.05 100  Івано-Франківськ - Львів 12.45 4.40 БАЗ
9.05 9.20 439  Косів - Трускавець 13.00 17.45 БАЗ А079.23
18.15 9.40 160  Івано-Франківськ - Ужгород 18.45 9.00 Ікарус
10.30 10.35 369  Тернопіль - Калуш 11.20 14.45 БАЗ
9.30 10.40 28  Івано-Франківськ - Львів 13.55 6.45 БАЗ
8.50 10.45 94  Івано-Франківськ - Львів 14.25 5.10 Мерседес
10.35 11.05 621  Городенка - Львів 15.15 16.40 БАЗ А079.23
20.20 11.20 188  Івано-Франківськ - Ужгород 20.55 10.25 Мерседес, Ікарус
11.30 11.35 184  Калуш - Одеса 12.40 15.30 ПАЗ, Сканія, Неоплан
11.35 11.45 175  Чортків - Трускавець 15.30 16.30 ЛАЗ, Ікарус
21.00 11.55 81  Івано-Франківськ - Львів 16.00 16.35 Мерседес
11.42 12.05 42  Коломия - Львів 16.00 11.50 ПАЗ, Ікарус, Мерседес
12.50 13.05 415  Коломия - Трускавець 17.30 6.20 Лаз, БАЗ, Ікарус
13.55 14.00 11  К-Подільський - Трускавець 18.40 9.25 Богдан, ЛАЗ
13.40 15.25 308  Івано-Франківськ - Львів 20.00 9.10 Баз, Еталон
15.10 15.35 115  Чернівці - Трускавець 19.55 11.00 Неоплан, Ікарус
15.30 15.55 379  Вижниця - Львів 20.27 12.25 Ікарус, БАЗ
16.55 17.05 347  Надвірна - Самбір 21.55 7.00 Мерседес, ЛАЗ
16.58 17.10 343  Тернопіль - Калуш 18.00 6.50 Ікарус, Мерседес
17.40 17.45 700  Тернопіль - Долина 19.10 8.00 БАЗ
18.15 18.25 349  Чернівці - Калуш 19.20 6.00 Ікарус, I-VAN
18.00 18.45 102  Івано-Франківськ - Львів 22.25 14.20 Мерседес
19.30 19.40 299  К-Подільський - Калуш 20.40 5.30 БАЗ, Мерседес
20.00 20.15 96  Івано-Франківськ - Львів 23.55 16.20 Мерседес

 

Коломийський напрямок
Прибуття на АС
Відправ-
лення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправлення
з кінц. пункту
Марка автобуса
6.55 7.05 349  Калуш - Чернівці 11.30 13.40 Богдан
15.40 7.45 677  Івано-Франківськ - Чернівці 11.15 12.10 Ікарус
18.35 9.00 654  Івано-Франківськ - Бар 18.35 8.25 Ікарус
19.10 9.55 752  Івано-Франківськ - Могилів-Подільський 19.00 11.20 Неоплан, Мерседес
13.40 5.55 83  Івано-Франківськ - Чернівці 9.00 10.05 БАЗ А079.20
10.35 10.45 416  Трускавець - Коломия 12.20 11.15 ЛАЗ, Ікарус, Мерседес
19.40 10.50 92  Івано-Франківськ - Чернівці 14.45 16.05 Івеко, Мерседес
10.45 11.20 382  Львів - Кути 14.30 5.30 БАЗ А079.19
11.45 11.55 409  Львів - Снятин 14.10 16.45 БАЗ А079.23
12.40 12.50 474  Івано-Франківськ - Чернівці 16.45 17.55 Мерседес, Ікарус
12.40 13.35 242  Львів - Чернівці 17.25 8.05

I-VAN

20.40 13..40 85  Івано-Франківськ - Чернівці 16.45 17.10 Мерседес
13.15 14.15 291  Підволочиськ - Кути 18.00 9.40 Автосан, ПАЗ, ЛАЗ
15.40 15.50 41  Львів - Коломия 17.50 10.05 ЛАЗ, Ікарус
15.25 16.05 116  Трускавець - Чернівці 20.05 10.55 Неоплан, Ікарус, ЛАЗ
13.00 16.15 250  Івано-Франківськ - Вижниця 19.33 9.30 Іван, Лаз
16.55 17.25 380  Львів - Вижниця 21.08 11.45 Ікарус, Баз
17.50 18.05 470  Львів - Коломия 19.45 7.55 ЛАЗ, Ікарус
21.05 21.15 411  Львів - Снятин 0.00 8.10 Мерседес, Ікарус
21.20 21.25 440  Трускавець - Косів 23.30 6.25 БАЗ А079.23

 

Надвірнянський напрямок

Прибуття на АС
Відправлення з АС
№ рейсу
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправлення з кінц. пункту
Марка автобуса
2.35 2.45 630  Одеса - Хуст 7.50 12.00 Даф Вова, Неоплан
14.40 7.45 17  Івано-Франківськ - Рахів 11.00 13.15 БАЗ, Мерседес
16.10 9.00 317  Івано-Франківськ - Мукачево 17.55 6.00 БАЗ
9.10 9.35 296  Івано-Франківськ - Ясіня 12.25 5.10 БАЗ, Еталон
9.55 10.15 279  Збараж - Буковель 13.00 15.00 БАЗ
21.50 11.40 332  Івано-Франківськ - Мукачево 20.05 13.30

БАЗ А079.20, Ікарус

12.27 12.35 559  Підволочиськ - Рахів 16.40 10.15 Кароса, Баз
13.15 13.25 443  Івано-Франківськ - Хуст 19.50 6.30 БАЗ А079.20
10.25 14.20 320  Івано-Франківськ - Рахів 18.10 6.10 БАЗ А079.20
10.40 14.40 765  Івано-Франківськ - Солотвино 19.50 5.30 Ікарус
14.40 14.50 13  Хмельницьк - Яремче 16.30 8.30 БАЗ, Богдан
12.15 15.45 309  Івано-Франківськ - Тячів 21.51 6.00 БАЗ, Ікарус
15.25 16.30 298  Івано-Франківськ - Рахів 20.10 5.10 Баз, Еталон
17.20 17.30 3  Львів - Ворохта 20.10 7.20 БАЗ
12.50 18.00 301  Івано-Франківськ - Солотвино 22.45 7.50 Мерседес
18.10 18.20 235  Вінниця - Яремче 20.05 9.13 Мерседес, Ікарус
18.50 19.00 399  Тернопіль - Яремче 20.38 7.15 БАЗ, ПАЗ
19.25 19.35 274  Львів - Яремче 21.15 6.45 БАЗ А079.23
19.50 20.00 146  Львів - Богородчани 20.35 8.00 Кароса, Автосан
19.55 20.05 805  Луцьк - Буковель 22.10 4.00 БАЗ
22.10 22.20 364  Львів - Яремче 23.55 9.35 БАЗ

 

Автостанція № 2 - Міжнародні маршрути

№ плат- форми
Прибуття на АС
Відправлення з АС
Дні
відправлення
Назва маршруту
Прибуття в кінц. пункт
Відправ- лення з кінц. пункту
Марка автобуса

5

9.05

9.15

Пт.

Чернівці - Мілан (Італія)

12.35

10.00

Мерседес

5

9.10

9.15

Пт.

Чернівці-Палермо (Італія)

3.30

22.00

Мерседес, Неоплан

5

9.30

10.00

щоденно

Івано-Франківськ - Прага

4.00

10.00

Мерседес

5

10.20

10.30

Пт.

Чернівці - Рига

6.00

19.45

Vehid

5

11.20

11.40

Пн., Чт., Нд.

Калуш - Брно

5.20

15.05

Неоплан

5

10.25

11.40

Чт.

Чернівці - Вітербо (Італія)

17.45

8.00

 

5

22.55

12.00

тимчасово не курсує

Івано-Франківськ - Кишенів

22.40

11.05

Vehid

5

11.45

12.00

Чт.

Чернівці - Савона

(Італія)

12.10

9.00

5

12.20

12.25

Ср., Чт., Нд.

Чернівці - Прага

11.30

9.40

Мерседес, Неоплан

5

12.20

12.25

Пт.

Чернівці - Прага

11.30

9.40

Неоплан

5

12.20

12.30

Пт., Чт.

Рахів - Ліберець

10.00

8.00

Неоплан

5

14.45

14.00

Сб.

Коломия - Прага

15.35

13.30

Мерседес, Неоплан

5

14.45

15.00

Пн., Вт., Ср., Чт., Пт.

Коломия - Прага - Плзень

14.45

10.00

Сетра, Неоплан

5

14.55

15.05

Сб

Коломия-Варшава-Познань

9.10

13.00

Неоплан, Сетра

5

15.30

16.00

Ср.

Чернівці - Малага (Іспанія)

19.35

15.00

 

5

15.30

16.10

Пн., Вт., Сб.

Івано-Франківськ - Прага

14.00

17.00

Мерседес

5

15.30

16.10

автобус не курсує

Івано-Франківськ - Прага

14.00

17.00

Мерседес

5

16.30

16.40

Пн., Пт

Чернівці - Вроцла

7.20

20.00

Vehid

5

16.10

17.10

щоденно

Долина - Варшава

5.50

17.50

Міцубіші

5

17.40

17.50

щоденно

Коломия - Варшава

5.45

13.20

Мерседес, Неоплан

5

18.50

19.00

щоденно

Калуш - Варшава - Мінск - Мазовецький

10.50

18.10

Мерседес, Неоплан

5

19.25

19.40

тимчасово не курсує

Трускавець - Кишинів

8.45

15.40

Vehid

5

19.20

19.50

Пн., Вт., Ср., Чт., Пт.

Івано-Франківськ - Перемишль

1.40

12.35

Неоплан

5

22.20

22.40

щоденно

Львів - Кишинів

9.05

18.35

Мерседес

5

7.55

6.00

Ср., Сб.

Надвірна - Плзень

9.00

10.30

DAF, Мерседес

 

Приміське сполучення

За часом відправлення
Прибуття на АС
Відправлення з АС
Назва маршруту
5.55 6.00  Бовшів
5.55 6.00  Мединя
5.55 6.00   Дубівці
6.00 6.05   Павлівка
6.10 6.15   Кінашів
6.10 6.15   Височанка
6.15 6.20   Межигірці
6.20 6.25   Павлівка
6.15 6.30   Рибне
6.25 6.30   Мариямпіль
6.35 6.40   Дубівці
6.35 6.40   Бурштин
6.40 6.45   Павлівка
6.40 6.45   Бурштин
6.45 6.46  Клузів
6.45 6.50  Тязів
6.50 6.55  Єзупіль
7.00 7.05   Яблунів
7.00 7.05  Сілець
6.40 7.05  Бринь
6.55 7.05  Павлівка
7.10 7.15   Єзупіль
7.15 7.20   Галич
7.15 7.25  Павлівка
7.20 7.30   Єзупіль
7.20 7.30   Салопів
7.25 7.30   Бурштин
7.30 7.40   Побережжя
7.25 7.40   Більшівці
7.40 7.41   Клузів
7.35 7.45  Тязів
7.35 7.45   Козино
7.35 7.45   Павлівка
7.27 7.60   Рибне
7.45 7.50   Бурштин
7.50 7.55   Вікторів
7.30 8.00   Грабівці
7.52 8.00   Сілець
7.20 8.00   Височанка
7.40 8.05   Бурштин
7.55 8.05   Павлівка
7.49 8.10   Єзупіль
7.48 8.20   Комарів
8.00 8.20   Межигірці
7.55 8.20   Побережжя
8.16 8.30   Павлівка
8.20 8.30   Єзупіль
8.30 8.40   Тязів
8.20 8.50   Темерівці
7.35 8.50   Вікторів
8.15 8.50   Бринь
8.35 8.55   Галич
8.35 9.00   Павлівка
8.39 9.00   Дубівці
8.52 9.00   Сілець
8.40 9.10   Бурштин
9.15 9.16   Клузів
7.55 9.20   Мединя
9.10 9.20   Побережжя
8.00 9.25   Єзупіль
7.45 9.30   Сарники
9.00 9.40   Єзупіль
9.30 9.40  Тязів
7.40 9.45   Галич
9.50 9.55   Рибне
9.50 10.00  Павлівка
9.25 10.05  Єзупіль
9.53 10.05  Комарів
9.10 10.20   Майдан
10.05 10.30  Єзупіль
9.35 10.30  Більшівці
9.05 10.40  Галич
10.45 10.46   Клузів
9.15 10.55  Сарники
10.50 11.00   Павлівка
10.30 11.10   Єзупіль
7.55 11.15  Підшумлянці
9.50 11.20   Бурштин
11.15 11.20   Мединя
7.55 11.30   Дубівці
8.40 11.35   Побережжя
10.45 11.35   Галич
10.00 11.40   Кінашів
9.05 11.45   Козино
7.20 11.50   Вікторів
10.00 11.50  Межигірці
9.50 12.00   Павлівка
9.57 12.00   Сілець
11.50 12.00   Єзупіль
8.52 12.00   Мединя
9.25 12.10   Кінчаки
12.15 12.16   Клузів
11.15 12.20   Побережжя
10.45 12.25   Бурштин
8.13 12.30   Темерівці
11.07 12.30   Дубівці
12.20 12.40   Єзупіль
8.20 12.45   Тумир
9.15 12.45   Сапогів
9.50 12.45   Бурштин
9.55 12.50   Яблунів
11.10 12.55   Бурштин
8.50 13.00   Мариямпіль
11.00 13.00   Єзупіль
10.45 13.00   Побережжя
8.55 13.00   Павлівка
11.05 13.10   Височанка
8.30 13.10   Дорогів
8.15 13.15   Курів
12.05 13.20   Бурштин
10.45 13.25   Вікторів
7.15 13.30   Мединя
10.30 13.30   Тязів
13.20 13.30   Єзупіль
13.30 13.31   Клузів
9.30 13.40   Демешківці
12.25 13.40   Сарники
12.00 13.40   Галич
9.28 13.45   Бишів
11.00 13.55   Грабівка
12.50 14.00   Павлівка
13.10 14.00   Побережжя
8.27 14.20   Рибне
12.50 14.20   Галич
13.50 14.30   Єзупіль
13.25 14.35   Бурштин
14.10 14.40   Побережжя
14.45 14.46   Клузів
12.03 15.00   Комарів
11.30 15.00   Темерівці
14.40 15.00   Єзупіль
13.50 15.00  Павлівка
12.52 15.00   Сілець
14.15 15.00   Кінашів
10.00 15.05   Бринь
14.15 15.15   Єзупіль
13.40 15.15   Мединя
14.30 15.25   Сапогів
13.45 15.30  Бурштин
14.20 15.30  Павлівка
13.50 15.30   Більшівці
13.50 15.35   Галич
15.30 15.40   Побережжя
15.50 15.55  Єзупіль
13.05 16.00   Козино
15.50 16.00   Павлівка
13.55 16.00   Дубівці
16.00 16.01   Клузів
8.15 16.10  Яблунів
13.50 16.15  Вікторів
15.35 16.20   Сарники
14.15 16.20   Майдан
11.20 16.20  Єзупіль
15.35 16.25  Галич
14.30 16.30  Тязів
10.47 16.30  Рибне
15.35 16.30  Бурштин
11.50 16.30  Павлівка
16.12 16.30  Сілець
16.20 16.40  Єзупіль
8.30 16.40  Юнашків
16.00 16.45  Курів
13.55 16.50  Межигірці
16.15 16.50  Побережжя
15.50 16.55  Тумир
16.20 17.00  Павлівка
15.28 17.00  Темерівці
14.23 17.00  Дубівці
14.15 17.00  Підшумлянці
16.35 17.05  Сарники
15.50 17.05  Демешківці
16.00 17.10  Бурштин
17.03 17.15  Комарів
17.00 17.15  Єзупіль
17.15 17.16  Клузів
16.00 17.20  Мариямпіль
16.00 17.20  Кінчаки
16.55 17.20  Грабівка
16.40 17.20  Побережжя
16.25 17.25  Мединя
15.45 17.25  Бурштин
16.35 17.30  Єзупіль
17.10 17.30  Височанка
15.05 17.30  Вікторів
17.20 17.30  Тязів
16.50 17.30  Павлівка
16.21 17.35  Бринь
16.35 17.35  Бурштин
16.20 17.35  Галич
14.55 17.40  Рошнів
7.35 17.40  Мединя
17.30 17.45  Більшівці
17.22 17.50  Сілець
14.25 18.00  Бовшів
15.22 18.00   Мединя
17.20 18.00   Павлівка
17.15 18.05   Дорогів
17.35 18.10   Єзупіль
17.25 18.10   Бурштин
17.30 18.15   Темерівці
18.15 18.16   Клузів
17.35 18.20  Кінашів
17.20 18.25   Козино
17.35 18.30  Сапогів
17.20 18.30   Павлівка
18.20 18.30   Тязів
15.31 18.35   Рибне
18.35 18.40   Височанка
18.10 18.40   Галич
17.41 18.45   Побережжя
18.40 18.50   Єзупіль
17.13 19.00   Бишів
17.45 19.00   Мединя
18.20 19.00   Павлівка
18.20 19.15   Вікторів
19.15 19.16   Клузів
18.52 19.20   Сілець
18.56 19.20   Дубівці
19.10 19.30   Павлівка
19.20 19.40   Мединя
19.25 19.55   Галич
18.50 20.00  Павлівка
19.45 20.10  Козино
18.35 20.15  Побережжя
19.20 20.15  Вікторів
20.15 20.16  ІКлузів
19.24 20.20  Єзупіль
20.00 20.30   Єзупіль
20.20 20.30  Підшумлянці
19.10 21.00  Побережжя
Коментарі

де розклад руху автобусу Івано-Франківськ-

Дитятин

де розклад руху автобусу Івано-Франківськ-

Дитятин

Додати новий коментар

Вхід через Google