Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №4 (Івано-Франківськ)

Прибуття Вiдправлення Назва Напрямок
05:10
05:15
Івано-Франківськ - Ісаків
 
05:25
05:30
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
05:31
05:32
Івано-Франківськ - Нижнів
 
05:35
05:40
Івано-Франківськ - Петрилів
 
05:35
05:40
Івано-Франківськ - Остриня
 
05:40
05:45
Івано-Франківськ - Королівка
 
05:55
06:00
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
06:00
06:05
Івано-Франківськ - Грушка
 
06:05
06:10
Івано-Франківськ - Побережжя
 
06:20
06:25
Івано-Франківськ - Стриганці
 
06:25
06:30
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
06:30
06:35
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
06:40
06:45
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
06:35
06:45
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
06:50
06:55
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
06:55
07:00
Івано-Франківськ - Гостів
 
07:05
07:10
Івано-Франківськ - Стриганці
 
07:05
07:10
Івано-Франківськ - Братишів
 
07:10
07:15
Івано-Франківськ - Гончарівка
 
07:17
07:20
Івано-Франківськ - Кутище
 
07:10
07:20
Івано-Франківськ - Буківна
 
07:28
07:30
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
07:25
07:30
Івано-Франківськ - Побережжя
 
07:30
07:40
Івано-Франківськ - Тлумач
 
07:15
07:40
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
07:35
07:40
Івано-Франківськ - Нижнів
 
07:30
07:40
Івано-Франківськ - Тлумач
 
07:30
07:40
Івано-Франківськ - Остриня
 
07:22
07:45
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
07:40
07:45
Івано-Франківськ - Яківка
 
07:40
07:50
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
07:08
08:00
Івано-Франківськ - Довге
 
07:30
08:00
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
07:30
08:00
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
06:55
08:05
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
07:27
08:10
Івано-Франківськ - Королівка
 
08:01
08:10
Івано-Франківськ - Голосків
 
07:25
08:20
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:10
08:20
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:14
08:20
Івано-Франківськ - Петрилів
 
07:15
08:20
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
07:55
08:40
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:30
08:40
Івано-Франківськ - Тарновиця
 
08:35
08:45
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
08:10
08:50
Івано-Франківськ - Грушка
 
07:54
08:50
Івано-Франківськ - Стриганці
 
08:40
08:50
Івано-Франківськ - Побережжя
 
08:04
09:00
Івано-Франківськ - Пужники
 
08:25
09:00
Івано-Франківськ - Ворона
 
09:05
09:10
Івано-Франківськ - Ісаків
 
08:25
09:10
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
08:45
09:15
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
07:35
09:20
Івано-Франківськ - Прибилів
 
08:32
09:30
Івано-Франківськ - Кутище
 
09:15
09:30
Івано-Франківськ - Братишів
 
09:30
09:35
Івано-Франківськ - Нижнів
 
09:00
09:40
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
08:58
09:40
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
08:50
09:40
Івано-Франківськ - Гостів
 
09:40
09:45
Івано-Франківськ - Тисмениця
 
08:05
09:50
Івано-Франківськ - Гарасимів
 
09:50
10:00
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:45
10:05
Івано-Франківськ - Довге
 
08:30
10:10
Івано-Франківськ - Коропець
 
08:55
10:10
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:15
10:15
Івано-Франківськ - Тлумач
 
08:00
10:30
Івано-Франківськ - Тлумач
 
07:45
10:35
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
09:02
10:40
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
08:15
10:50
Івано-Франківськ - Красилівка
 
08:50
10:50
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
08:41
11:00
Івано-Франківськ - Будзин
 
11:00
11:05
Івано-Франківськ - Сокирчин
 
11:00
11:05
Івано-Франківськ - Тарновиця
 
11:07
11:10
Івано-Франківськ - Петрів
 
09:15
11:10
Івано-Франківськ - Гончарівка
 
10:55
11:15
Івано-Франківськ - Ворона
 
10:32
11:30
Івано-Франківськ - Кутище
 
10:45
11:30
Івано-Франківськ - Голосків
 
09:00
11:35
Івано-Франківськ - Тлумач
 
11:00
11:45
Івано-Франківськ - Надорожна
 
09:50
11:50
Івано-Франківськ - Довге
 
10:50
12:00
Івано-Франківськ - Тлумач
 
10:50
12:00
Івано-Франківськ - Тлумач
 
12:00
12:05
Івано-Франківськ - Делева
 
07:05
12:05
Івано-Франківськ - Гостів
 
12:00
12:05
Івано-Франківськ - Тисмениця
 
10:20
12:15
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
11:25
12:15
Івано-Франківськ - Прибилів
 
07:50
12:25
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
12:20
12:30
Івано-Франківськ - Ісаків
 
12:25
12:30
Івано-Франківськ - Нижнів
 
08:47
12:30
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
09:44
12:30
Івано-Франківськ - Тлумач
 
11:25
12:40
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
11:23
12:40
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
12:20
12:40
Івано-Франківськ - Тлумач
 
11:30
12:40
Івано-Франківськ - Тлумач
 
10:15
12:45
Івано-Франківськ - Побережжя
 
12:55
13:00
Івано-Франківськ - Жуків
 
07:36
13:00
Івано-Франківськ - Петрилів
 
11:25
13:00
Івано-Франківськ - Братишів
 
11:55
13:00
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
12:40
13:10
Івано-Франківськ - Тлумач
 
11:35
13:10
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
11:05
13:15
Івано-Франківськ - Грушка
 
08:05
13:20
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
08:12
13:20
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
11:50
13:30
Івано-Франківськ - Тлумач
 
09:40
13:30
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
09:40
13:30
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
09:45
13:55
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
13:18
14:00
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
07:50
14:00
Івано-Франківськ - Довге
 
09:20
14:05
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
14:00
14:05
Івано-Франківськ - Нижнів
 
12:55
14:10
Івано-Франківськ - Тарновиця
 
07:50
14:10
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
09:30
14:15
Івано-Франківськ - Остриня
 
10:54
14:15
Івано-Франківськ - Петрилів
 
14:20
14:25
Івано-Франківськ - Тлумач
 
14:20
14:25
Івано-Франківськ - Тисмениця
 
07:05
14:30
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
12:02
14:30
Івано-Франківськ - Кутище
 
07:05
14:30
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
14:30
14:35
Івано-Франківськ - Яківка
 
14:35
14:40
Івано-Франківськ - Нижнів
 
14:05
14:40
Івано-Франківськ - Ворона
 
14:30
14:45
Івано-Франківськ - Тлумач
 
12:55
14:50
Івано-Франківськ - Красилівка
 
14:00
14:55
Івано-Франківськ - Тлумач
 
12:02
15:00
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
12:00
15:00
Івано-Франківськ - Стриганці
 
14:50
15:00
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
14:40
15:00
Івано-Франківськ - Мостище
 
14:05
15:00
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
14:25
15:10
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
14:23
15:10
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
10:02
15:10
Івано-Франківськ - Бортники
 
11:55
15:15
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
13:40
15:20
Івано-Франківськ - Тлумач
 
14:20
15:20
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
12:30
15:25
Івано-Франківськ - Гостів
 
11:25
15:30
Івано-Франківськ - Братишів
 
14:30
15:45
Івано-Франківськ - Побережжя
 
13:50
15:50
Івано-Франківськ - Коропець
 
14:48
16:00
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
14:30
16:00
Івано-Франківськ - Гончарівка
 
15:30
16:10
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
10:34
16:10
Івано-Франківськ - Стриганці
 
15:30
16:10
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
14:00
16:15
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
14:26
16:15
Івано-Франківськ - Будзин
 
15:00
16:25
Івано-Франківськ - Тлумач
 
15:45
16:25
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
14:02
16:30
Івано-Франківськ - Кутище
 
15:14
16:30
Івано-Франківськ - Пужники
 
16:05
16:30
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
14:15
16:35
Івано-Франківськ - Тлумач
 
16:35
16:40
Івано-Франківськ - Красилівка
 
16:35
16:40
Івано-Франківськ - Сокирчин
 
16:37
16:40
Івано-Франківськ - Петрів
 
16:40
16:45
Івано-Франківськ - Тисмениця
 
16:40
16:45
Івано-Франківськ - Нижнів
 
15:15
16:50
Івано-Франківськ - Тлумач
 
15:15
16:50
Івано-Франківськ - Тлумач
 
16:05
16:55
Івано-Франківськ - Грушка
 
16:20
17:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
16:35
17:00
Івано-Франківськ - Мельники
 
16:45
17:00
Івано-Франківськ - Рошнів
 
16:57
17:10
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
14:26
17:10
Івано-Франківськ - Голосків
 
17:15
17:20
Івано-Франківськ - Ісаків
 
14:42
17:20
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
16:00
17:30
Івано-Франківськ - Тлумач
 
15:30
17:30
Івано-Франківськ - Прибилів
 
15:10
17:35
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
13:50
17:35
Івано-Франківськ - Гостів
 
16:10
17:40
Івано-Франківськ - Надорожна
 
14:55
17:40
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
17:20
17:40
Івано-Франківськ - Королівка
 
16:50
17:40
Івано-Франківськ - Підлужжя
 
15:55
17:50
Івано-Франківськ - Петрилів
 
15:50
17:50
Івано-Франківськ - Остриня
 
16:10
17:50
Івано-Франківськ - Тарновиця
 
17:00
17:50
Івано-Франківськ - Побережжя
 
17:05
17:50
Івано-Франківськ - Ворона
 
17:50
17:55
Івано-Франківськ - Делева
 
13:40
18:00
Івано-Франківськ - Довге
 
16:35
18:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
16:33
18:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
17:02
18:00
Івано-Франківськ - Кутище
 
17:05
18:00
Івано-Франківськ - Тлумач
 
17:40
18:00
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
18:10
18:15
Івано-Франківськ - Жуків
 
17:54
18:20
Івано-Франківськ - Стриганці
 
18:15
18:20
Івано-Франківськ - Красилівка
 
18:15
18:20
Івано-Франківськ - Буківна
 
16:55
18:30
Івано-Франківськ - Гарасимів
 
18:22
18:35
Івано-Франківськ - Тлумач
 
15:35
18:35
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
16:40
18:40
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
17:20
18:40
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
16:22
18:45
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
18:40
18:45
Івано-Франківськ - Нижнів
 
16:49
18:50
Івано-Франківськ - Петрилів
 
17:55
19:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
18:00
19:00
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
18:00
19:00
Івано-Франківськ - Нові Кривотули
 
17:58
19:00
Івано-Франківськ - Пшеничники
 
18:45
19:00
Івано-Франківськ - Довге
 
18:44
19:00
Івано-Франківськ - Пужники
 
18:35
19:00
Івано-Франківськ - Братишів
 
19:00
19:05
Івано-Франківськ - Тисмениця
 
17:35
19:10
Івано-Франківськ - Тлумач
 
19:10
19:15
Івано-Франківськ - Нижнів
 
18:30
19:35
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
17:15
19:40
Івано-Франківськ - Гостів
 
17:20
19:45
Івано-Франківськ - Нижня Велесниця
 
15:50
19:50
Івано-Франківськ - Довге
 
16:20
20:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
18:45
20:00
Івано-Франківськ - Чорнолізці
 
19:05
20:00
Івано-Франківськ - Колодіївка
 
20:00
20:05
Івано-Франківськ - Мостище
 
19:57
20:10
Івано-Франківськ - Вільшаниця
 
19:30
20:15
Івано-Франківськ - Побережжя
 
20:00
20:40
Івано-Франківськ - Ганусівка
 
Додати новий коментар

Вхід через Google