Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал Івано-Франківська

Час прибуття Час вiдправлення Пункт відправлення Пункт прибуття Напрямок
05:20 05:25 Івано - Франківськ Нижнів  
05:30 05:40 Івано - Франківськ Фитьків  
06:00 06:10 Івано - Франківськ Угринів  
06:10 06:20 Івано - Франківськ Черніїв  
06:20 06:25 Івано - Франківськ Ямниця  
06:25 06:30 Івано - Франківськ Долина Калуський
06:25 06:30 Рогатин Кути Коломийський
06:30 06:40 Івано - Франківськ Черніїв  
06:40 06:50 Івано - Франківськ Надвірна  
06:44 06:45 Івано - Франківськ Буковель Надвірнянський
06:45 06:55 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
06:45 07:05 Івано - Франківськ Липівка  
06:50 06:55 Івано - Франківськ Пациків Калуський
06:55 07:00 Івано - Франківськ Надвірна  
06:55 07:20 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
06:55 07:00 Івано - Франківськ Угринів  
07:00 07:05 Івано - Франківськ Черніїв  
07:00 07:20 Івано - Франківськ Братківці  
07:00 07:25 Івано - Франківськ Нижнів  
07:00 07:10 Івано - Франківськ Черніїв  
07:05 07:10 Івано - Франківськ Калуш  
07:10 07:20 Івано - Франківськ Черніїв  
07:10 07:35 Івано - Франківськ Тисмениця  
07:15 07:30 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
07:20 07:30 Івано - Франківськ Яківка Городенківський
07:20 07:25 Івано - Франківськ Калуш  
07:20 08:15 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
07:25 07:30 Івано - Франківськ Фитьків  
07:25 07:45 Івано - Франківськ Серафинці Городенківський
07:25 12:35 Івано - Франківськ Гаврилівка  
07:25 07:30 Івано - Франківськ Угринів  
07:30 08:40 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
07:30 07:35 Івано - Франківськ Калуш  
07:30 07:35 Івано - Франківськ Надвірна  
07:30 08:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
07:40 07:50 Івано - Франківськ Надвірна  
07:40 08:55 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
07:40 08:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
07:40 07:45 Івано - Франківськ Косів Коломийський
07:40 07:45 Івано - Франківськ Братківці  
07:40 07:45 Івано - Франківськ Калуш  
07:40 09:30 Івано - Франківськ Фитьків  
07:43 08:10 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
07:45 08:50 Івано - Франківськ Ясенів-Пільний Городенківський
07:45 08:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
07:45 09:45 Івано - Франківськ Баня-Березів Коломийський
07:45 09:15 Івано - Франківськ Рожнятів Калуський
07:45 10:25 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
07:47 08:05 Івано - Франківськ Косів Коломийський
07:50 08:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
07:50 08:35 Івано - Франківськ Надвірна  
07:50 09:15 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
07:50 07:55 Івано - Франківськ Калуш  
07:50 07:55 Івано - Франківськ Долина Калуський
07:50 08:55 Івано - Франківськ Ісаків  
07:50 09:20 Івано - Франківськ Нижнів  
07:52 08:00 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
07:55 08:25 Івано - Франківськ Товмачик Надвірнянський
07:55 08:00 Івано - Франківськ Волосів  
07:55 08:30 Івано - Франківськ Калуш  
07:55 08:15 Івано - Франківськ Братківці  
07:55 08:00 Івано - Франківськ Угринів  
07:55 10:00 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
08:00 08:05 Івано - Франківськ Надвірна  
08:00 08:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
08:00 09:55 Івано - Франківськ Підмихайлівці Рогатинський
08:00 08:05 Івано - Франківськ Ямниця  
08:00 09:40 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
08:00 08:05 Івано - Франківськ Калуш  
08:00 08:45 Івано - Франківськ Косів Коломийський
08:00 08:30 Івано - Франківськ Буковель Надвірнянський
08:00 08:27 Івано - Франківськ Торговиця  
08:05 12:05 Івано - Франківськ Глушків Городенківський
08:05 10:25 Івано - Франківськ Стратин Рогатинський
08:05 08:12 Івано - Франківськ Мала Тур'я Калуський
08:05 08:30 Івано - Франківськ Угорники  
08:05 08:25 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
08:05 08:20 Івано - Франківськ Калуш  
08:05 08:10 Івано - Франківськ Черніїв  
08:08 08:30 Івано - Франківськ Снятин Городенківський
08:10 10:25 Івано - Франківськ Луг Городенківський
08:10 09:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
08:10 09:40 Івано - Франківськ Коршів Коломийський
08:10 10:35 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
08:10 08:20 Івано - Франківськ Надвірна  
08:10 08:40 Івано - Франківськ Глинки Надвірнянський
08:10 08:50 Івано - Франківськ Надвірна  
08:10 08:15 Івано - Франківськ Калуш  
08:10 08:20 Івано - Франківськ Черніїв  
08:15 08:30 Івано - Франківськ Верхня  
08:15 09:00 Івано - Франківськ Долина Калуський
08:20 10:20 Івано - Франківськ Рожнятів  
08:20 08:30 Івано - Франківськ Гаврилівка  
08:20 08:40 Івано - Франківськ Спас Калуський
08:20 08:25 Івано - Франківськ Черніїв  
08:20 08:35 Івано - Франківськ Калуш  
08:20 11:40 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
08:20 08:45 Івано - Франківськ Тисмениця  
08:20 09:35 Івано - Франківськ Черче Рогатинський
08:20 09:05 Івано - Франківськ Надвірна  
08:20 08:25 Івано - Франківськ Калуш  
08:25 08:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
08:25 08:55 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
08:25 08:30 Івано - Франківськ Делятин  
08:25 08:30 Івано - Франківськ Угринів  
08:25 09:25 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
08:30 09:20 Івано - Франківськ Надвірна  
08:30 09:20 Івано - Франківськ Прикмище Городенківський
08:30 11:30 Івано - Франківськ Петранка Калуський
08:30 08:40 Івано - Франківськ Братківці  
08:30 9:05 Івано - Франківськ Кропивник Калуський
08:30 12:30 Івано - Франківськ Липове  
08:33 12:35 Івано - Франківськ Жуків Городенківський
08:35 09:00 Івано - Франківськ Долина Городенківський
08:35 12:20 Івано - Франківськ Колоколин Рогатинський
08:40 09:10 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
08:40 08:50 Івано - Франківськ Калуш  
08:40 08:45 Івано - Франківськ Калуш  
08:40 09:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
08:40 09:30 Івано - Франківськ Надвірна  
08:40 09:50 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
08:45 10:30 Івано - Франківськ Ілемня Калуський
08:45 08:50 Івано - Франківськ Вигода Калуський
08:45 10:35 Івано - Франківськ Долина Калуський
08:45 11:40 Івано - Франківськ Долиняни Рогатинський
08:48 11:00 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
08:50 10:00 Івано - Франківськ Братківці  
08:50 08:55 Івано - Франківськ Калуш  
08:50 09:35 Івано - Франківськ Верховина Коломийський
08:55 10:15 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
08:55 10:10 Івано - Франківськ Дички Рогатинський
09:00 09:05 Івано - Франківськ Черніїв  
09:00 09:45 Івано - Франківськ Надвірна  
09:00 09:20 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:00 09:10 Івано - Франківськ Угринів  
09:00 09:10 Івано - Франківськ Черніїв  
09:00 09:15 Івано - Франківськ Калуш  
09:00 09:25 Івано - Франківськ Долина Калуський
09:05 15:40 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
09:05 13:20 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
09:10 09:25 Івано - Франківськ Калуш  
09:10 09:40 Івано - Франківськ Ясенів-Пільний Городенківський
09:10 10:40 Івано - Франківськ Косів Коломийський
09:10 09:55 Івано - Франківськ Надвірна  
09:10 10:50 Івано - Франківськ Липівка  
09:10 13:15 Івано - Франківськ Снятин  
09:10 11:30 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
09:10 13:35 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
09:12 10:50 Івано - Франківськ Сокирчин Городенківський
09:15 09:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:15 10:40 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
09:15 11:00 Івано - Франківськ Липовиця Калуський
09:15 12:15 Івано - Франківськ Нижнів  
09:15 10:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:15 10:20 Івано - Франківськ Вигода Калуський
09:20 09:25 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:20 11:45 Івано - Франківськ Топорівці Городенківський
09:20 10:05 Івано - Франківськ Княжолука Калуський
09:20 10:05 Івано - Франківськ Перекоси Калуський
09:20 10:05 Івано - Франківськ Надвірна  
09:25 10:55 Івано - Франківськ Грушів Коломийський
09:25 10:05 Івано - Франківськ Кунисівці Городенківський
09:25 09:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:27 10:30 Івано - Франківськ Косів Коломийський
09:30 09:45 Івано - Франківськ Калуш  
09:30 10:15 Івано - Франківськ Надвірна  
09:30 09:45 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:30 12:00 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
09:30 16:55 Івано - Франківськ Розтоки Коломийський
09:30 09:35 Івано - Франківськ Калуш  
09:35 13:47 Івано - Франківськ Підмихайлівці Рогатинський
09:35 10:00 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:35 10:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:35 12:30 Івано - Франківськ Угринів  
09:35 09:50 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:40 10:25 Івано - Франківськ Надвірна  
09:40 09:45 Івано - Франківськ Черніїв  
09:40 11:45 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
09:40 11:00 Івано - Франківськ Тюдів Коломийський
09:40 14:10 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:40 09:55 Івано - Франківськ Калуш  
09:40 10:40 Івано - Франківськ Братківці  
09:40 10:40 Івано - Франківськ Поточище Городенківський
09:45 12:17 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:50 10:20 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
09:50 12:15 Івано - Франківськ Товмачик Надвірнянський
09:50 10:35 Івано - Франківськ Надвірна  
09:50 10:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
09:50 10:00 Івано - Франківськ Липове  
09:50 10:10 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
09:50 10:15 Івано - Франківськ Калуш  
09:50 12:50 Івано - Франківськ Долина Калуський
09:55 13:45 Івано - Франківськ Уніж Городенківський
09:55 11:45 Івано - Франківськ Делева Городенківський
10:00 10:25 Івано - Франківськ Калуш  
10:00 10:10 Івано - Франківськ Калуш  
10:00 10:10 Івано - Франківськ Черніїв  
10:00 10:45 Івано - Франківськ Надвірна  
10:00 13:20 Івано - Франківськ Верхня Липиця Рогатинський
10:00 10:35 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:05 10:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:05 10:50 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
10:10 10:55 Івано - Франківськ Надвірна  
10:10 10:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:10 11:00 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
10:10 13:50 Івано - Франківськ Богородчани - Калуш Богородчанський
10:14 11:30 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
10:15 14:10 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
10:15 13:40 Івано - Франківськ Долина Калуський
10:18 11:10 Івано - Франківськ Надвірна  
10:20 15:25 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
10:20 10:30 Івано - Франківськ Калуш  
10:20 15:00 Івано - Франківськ Верховина Коломийський
10:20 10:55 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:20 10:35 Івано - Франківськ Калуш  
10:25 12:05 Івано - Франківськ Косів Коломийський
10:25 12:50 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
10:30 10:45 Івано - Франківськ Кулинка Калуський
10:30 11:00 Івано - Франківськ Уїзд Рогатинський
10:30 11:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:30 11:15 Івано - Франківськ Надвірна  
10:33 12:20 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
10:35 11:50 Івано - Франківськ Підгайчики Коломийський
10:35 11:55 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
10:35 12:30 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
10:35 14:50 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
10:40 10:55 Івано - Франківськ Калуш  
10:40 11:25 Івано - Франківськ Надвірна  
10:40 11:20 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
10:45 11:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:45 13:45 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
10:45 12:10 Івано - Франківськ Долина Калуський
10:50 11:05 Івано - Франківськ Калуш  
10:50 11:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:50 11:35 Івано - Франківськ Надвірна  
10:55 12:40 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
10:55 11:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
10:55 14:50 Івано - Франківськ Рожнятів  
11:00 11:10 Івано - Франківськ Черніїв  
11:00 13:20 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
11:00 11:15 Івано - Франківськ Калуш  
11:03 12:30 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
11:05 12:10 Івано - Франківськ Верхня  
11:10 14:20 Івано - Франківськ Товмачик Надвірнянський
11:10 11:20 Івано - Франківськ Черніїв  
11:10 11:25 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
11:10 11:25 Івано - Франківськ Калуш  
11:10 07:10 Івано - Франківськ Надвірна  
11:15 11:30 Кути Калуш Калуський
11:15 13:45 Івано - Франківськ Торговиця  
11:19 07:20 Івано - Франківськ Надвірна  
11:20 15:25 Івано - Франківськ Долина Калуський
11:20 11:30 Івано - Франківськ Угринів  
11:20 11:35 Івано - Франківськ Калуш  
11:20 11:30 Івано - Франківськ Ямниця  
11:25 13:45 Івано - Франківськ Черче Рогатинський
11:25 11:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
11:25 12:00 Івано - Франківськ Рожнятів  
11:27 13:50 Івано - Франківськ Нижнів  
11:30 11:45 Івано - Франківськ Долина Калуський
11:30 12:50 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
11:30 12:20 Івано - Франківськ Братківці  
11:30 11:40 Івано - Франківськ Камінна  
11:30 12:30 Івано - Франківськ Печеніжин Коломийський
11:30 11:45 Івано - Франківськ Калуш  
11:32 13:15 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
11:33 15:00 Івано - Франківськ Гаврилівка  
11:35 12:10 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
11:35 11:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
11:35 12:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
11:40 11:50 Івано - Франківськ Черніїв  
11:40 11:55 Івано - Франківськ Калуш  
11:40 13:55 Івано - Франківськ Косів Коломийський
11:40 13:30 Івано - Франківськ Липівка  
11:40 11:45 Івано - Франківськ Надвірна  
11:40 15:10 Івано - Франківськ Фитьків  
11:40 11:55 Івано - Франківськ Тисмениця  
11:40 16:10 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
11:43 14:00 Івано - Франківськ Чернятин Городенківський
11:45 12:10 Івано - Франківськ Ісаків  
11:45 12:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
11:45 15:05 Івано - Франківськ Пациків Калуський
11:50 12:05 Івано - Франківськ Калуш  
11:52 14:20 Івано - Франківськ Яківка Городенківський
12:00 13:05 Івано - Франківськ Кропивник Калуський
12:05 12:40 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
12:05 12:22 Івано - Франківськ Мала Тур'я Калуський
12:10 12:50 Івано - Франківськ Братківці  
12:10 12:20 Івано - Франківськ Черніїв  
12:10 12:30 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
12:10 12:15 Івано - Франківськ Калуш  
12:10 17:20 Івано - Франківськ Верховина Коломийський
12:10 13:15 Івано - Франківськ Надвірна  
12:15 12:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
12:20 13:45 Івано - Франківськ Глинки Надвірнянський
12:20 14:15 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
12:20 12:30 Івано - Франківськ Калуш  
12:20 13:25 Івано - Франківськ Надвірна  
12:20 12:25 Івано - Франківськ Черніїв  
12:20 12:25 Івано - Франківськ Калуш  
12:20 12:30 Івано - Франківськ Надвірна  
12:20 12:45 Івано - Франківськ Буковель Надвірнянський
12:22 13:35 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
12:25 13:40 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
12:25 14:20 Івано - Франківськ Спас Калуський
12:30 13:35 Івано - Франківськ Надвірна  
12:30 13:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
12:30 12:35 Івано - Франківськ Долина Калуський
12:35 13:25 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
12:35 15:10 Івано - Франківськ Яблуниця Надвірнянський
12:40 12:45 Івано - Франківськ Надвірна  
12:40 12:45 Івано - Франківськ Калуш  
12:40 14:15 Івано - Франківськ Гериня Калуський
12:40 12:55 Івано - Франківськ Тисмениця  
12:40 13:45 Івано - Франківськ Надвірна  
12:45 13:30 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
12:50 14:00 Івано - Франківськ Надвірна  
12:50 12:55 Івано - Франківськ Надвірна  
12:50 12:55 Івано - Франківськ Калуш  
12:50 13:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
12:55 14:15 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
12:55 13:48 Івано - Франківськ Рожнятів Калуський
13:00 13:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:00 13:05 Івано - Франківськ Надвірна  
13:00 13:15 Івано - Франківськ Калуш  
13:00 14:40 Івано - Франківськ Черче Рогатинський
13:05 14:10 Івано - Франківськ Надвірна  
13:05 13:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:05 14:00 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
13:10 13:20 Івано - Франківськ Рожнятів  
13:10 13:15 Івано - Франківськ Ямниця  
13:10 13:15 Івано - Франківськ Долина Калуський
13:10 13:45 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:10 13:25 Івано - Франківськ Делятин  
13:10 14:05 Івано - Франківськ Калуш  
13:10 13:20 Івано - Франківськ Черніїв  
13:10 15:00 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
13:15 13:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:15 14:20 Івано - Франківськ Надвірна  
13:20 17:45 Івано - Франківськ Рунгури Коломийський
13:20 13:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:20 13:25 Івано - Франківськ Калуш  
13:25 13:50 Івано - Франківськ Братківці  
13:25 13:55 Івано - Франківськ Вигода Калуський
13:25 13:30 Івано - Франківськ Угринів  
13:25 14:30 Івано - Франківськ Надвірна  
13:25 14:25 Івано - Франківськ Косів Коломийський
13:30 13:35 Івано - Франківськ Черніїв  
13:30 13:35 Івано - Франківськ Калуш  
13:30 13:40 Івано - Франківськ Черніїв  
13:35 17:30 Івано - Франківськ Рожнятів  
13:35 14:40 Івано - Франківськ Угорники  
13:35 14:40 Івано - Франківськ Надвірна  
13:35 14:05 Івано - Франківськ Вигода Калуський
13:40 13:45 Івано - Франківськ Калуш  
13:40 14:05 Івано - Франківськ Ліски Коломийський
13:40 13:45 Івано - Франківськ Черніїв  
13:40 15:00 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
13:45 14:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:45 16:40 Івано - Франківськ Луг Городенківський
13:45 14:40 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
13:45 14:40 Івано - Франківськ Буковель Надвірнянський
13:45 14:50 Івано - Франківськ Надвірна  
13:50 13:55 Івано - Франківськ Калуш  
13:50 14:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:55 15:00 Івано - Франківськ Надвірна  
13:55 15:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
13:55 14:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
14:00 14:10 Івано - Франківськ Черніїв  
14:00 16:25 Івано - Франківськ Коломия - Молодятин Коломийський
14:00 14:15 Івано - Франківськ Калуш  
14:00 14:25 Івано - Франківськ Калуш  
14:00 14:05 Івано - Франківськ Калуш  
14:05 14:35 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
14:05 14:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
14:05 16:25 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
14:05 15:20 Івано - Франківськ Надвірна  
14:05 14:30 Івано - Франківськ Королівка Коломийський
14:05 14:25 Івано - Франківськ Нижнів  
14:10 14:35 Івано - Франківськ Калуш  
14:10 14:20 Івано - Франківськ Камінна  
14:15 15:30 Івано - Франківськ Надвірна  
14:20 15:25 Івано - Франківськ Липівка  
14:20 14:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
14:20 14:45 Івано - Франківськ Калуш  
14:25 14:30 Івано - Франківськ Фитьків  
14:25 15:10 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
14:25 15:15 Івано - Франківськ Колінки Городенківський
14:25 15:45 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
14:25 14:30 Івано - Франківськ Угринів  
14:30 14:35 Івано - Франківськ Ямниця  
14:30 14:55 Івано - Франківськ Калуш  
14:35 15:10 Івано - Франківськ Надвірна  
14:35 15:35 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
14:35 17:25 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
14:40 15:30 Івано - Франківськ Товмачик Надвірнянський
14:40 16:05 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
14:40 16:50 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
14:40 15:00 Івано - Франківськ Мостище Городенківський
14:45 15:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
14:45 15:40 Івано - Франківськ Надвірна  
14:50 15:20 Івано - Франківськ Косів Коломийський
14:50 15:05 Івано - Франківськ Калуш  
14:50 15:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
14:50 15:00 Івано - Франківськ Братківці  
14:50 17:00 Івано - Франківськ Липове  
14:55 15:15 Кути Рогатин Рогатинський
14:55 15:50 Івано - Франківськ Надвірна  
14:55 16:40 Івано - Франківськ Космач Коломийський
14:58 15:30 Івано - Франківськ Снятин Городенківський
15:00 16:30 Івано - Франківськ Підмихайлівці Рогатинський
15:00 15:05 Івано - Франківськ Черніїв  
15:00 16:50 Івано - Франківськ Підгайчики Коломийський
15:00 15:10 Івано - Франківськ Угринів  
15:00 15:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:00 16:10 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
15:00 15:15 Івано - Франківськ Калуш  
15:00 15:30 Калуш Кути Коломийський
15:00 15:10 Івано - Франківськ Черніїв  
15:04 16:00 Івано - Франківськ Надвірна  
15:05 16:25 Івано - Франківськ Ілемня Калуський
15:05 15:40 Івано - Франківськ Верхня  
15:05 16:50 Івано - Франківськ Білі-Ослави Надвірнянський
15:10 15:30 Івано - Франківськ Братківці  
15:10 15:45 Івано - Франківськ Долина Калуський
15:10 15:20 Івано - Франківськ Черніїв  
15:10 15:25 Івано - Франківськ Калуш  
15:10 15:52 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:10 16:40 Івано - Франківськ Дички Рогатинський
15:15 15:20 Івано - Франківськ Калуш  
15:15 17:05 Івано - Франківськ Ісаків  
15:20 16:08 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
15:20 15:35 Івано - Франківськ Калуш  
15:23 16:25 Івано - Франківськ Сокирчин Городенківський
15:24 15:40 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
15:25 15:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:25 16:15 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
15:25 17:50 Івано - Франківськ Прикмище Городенківський
15:30 16:00 Івано - Франківськ Петранка Калуський
15:30 15:45 Івано - Франківськ Калуш  
15:30 16:30 Івано - Франківськ Грушів Коломийський
15:30 16:50 Івано - Франківськ Поточище Городенківський
15:30 11:55 Івано - Франківськ Надвірна  
15:35 16:05 Івано - Франківськ Косів Коломийський
15:35 16:15 Івано - Франківськ Долина Калуський
15:35 16:20 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
15:35 15:40 Івано - Франківськ Черніїв  
15:35 16:25 Івано - Франківськ Братківці  
15:35 15:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:40 12:20 Івано - Франківськ Надвірна  
15:40 15:50 Івано - Франківськ Угринів  
15:40 16:35 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
15:40 16:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:50 16:00 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
15:50 15:55 Івано - Франківськ Калуш  
15:50 16:05 Івано - Франківськ Перекоси Калуський
15:50 17:05 Івано - Франківськ Косів Коломийський
15:50 16:20 Івано - Франківськ Топорівці Городенківський
15:50 16:12 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
15:50 16:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
15:55 16:40 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
15:55 17:05 Івано - Франківськ Петрів Городенківський
15:55 17:30 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
15:55 16:10 Івано - Франківськ Надвірна  
15:55 12:10 Івано - Франківськ Надвірна  
16:00 16:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:00 16:45 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
16:00 17:35 Івано - Франківськ Делева Городенківський
16:00 16:20 Івано - Франківськ Баня-Березів Коломийський
16:00 16:15 Івано - Франківськ Кропивник Калуський
16:00 16:05 Івано - Франківськ Ямниця  
16:05 16:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:05 16:40 Івано - Франківськ Долина Калуський
16:10 16:23 Івано - Франківськ Надвірна  
16:10 16:25 Івано - Франківськ Калуш  
16:10 16:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:10 17:00 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
16:10 16:15 Івано - Франківськ Волосів  
16:10 17:30 Івано - Франківськ Липівка  
16:10 16:20 Івано - Франківськ Черніїв  
16:15 18:30 Івано - Франківськ Нижнів  
16:15 16:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:20 16:35 Івано - Франківськ Калуш  
16:20 17:00 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
16:20 16:30 Івано - Франківськ Угринів  
16:20 16:25 Івано - Франківськ Черніїв  
16:20 19:10 Івано - Франківськ Торговиця  
16:20 16:30 Івано - Франківськ Нижнів  
16:20 17:20 Івано - Франківськ Надвірна  
16:20 17:00 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
16:20 18:10 Івано - Франківськ Ясенів-Пільний Городенківський
16:20 16:58 Івано - Франківськ Долина Калуський
16:20 18:05 Івано - Франківськ Колоколин Рогатинський
16:20 12:35 Івано - Франківськ Войнилів Калуський
16:25 17:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:25 16:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
16:25 17:15 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
16:30 16:45 Івано - Франківськ Калуш  
16:30 17:30 Івано - Франківськ Надвірна  
16:30 16:40 Івано - Франківськ Черніїв  
16:32 18:30 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
16:40 17:00 Івано - Франківськ Кунисівці Городенківський
16:40 17:12 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
16:40 16:55 Івано - Франківськ Калуш  
16:40 17:45 Івано - Франківськ Надвірна  
16:45 17:45 Івано - Франківськ Долиняни Рогатинський
16:45 17:35 Івано - Франківськ Глушків Городенківський
16:46 17:35 Івано - Франківськ Косів Коломийський
16:50 17:55 Івано - Франківськ Надвірна  
16:50 17:25 Івано - Франківськ Братківці  
16:50 17:05 Івано - Франківськ Кулинка Калуський
16:55 19:00 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
16:55 17:10 Івано - Франківськ Угринів  
17:00 17:15 Івано - Франківськ Калуш  
17:00 17:10 Івано - Франківськ Черніїв  
17:03 18:08 Івано - Франківськ Надвірна  
17:05 17:30 Івано - Франківськ Долина Калуський
17:05 17:20 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:10 17:25 Івано - Франківськ Кадобна  
17:10 17:45 Івано - Франківськ Глинки Надвірнянський
17:10 17:20 Івано - Франківськ Черніїв  
17:10 18:55 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
17:15 18:20 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
17:15 18:23 Івано - Франківськ Надвірна  
17:15 17:15 Івано - Франківськ Гаврилівка  
17:15 18:00 Івано - Франківськ Жуків Городенківський
17:20 17:35 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:20 6:05 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
17:20 18:05 Івано - Франківськ Вигода Калуський
17:20 17:50 Івано - Франківськ Делятин  
17:25 18:45 Івано - Франківськ Ліски Коломийський
17:25 17:40 Івано - Франківськ Липовиця Калуський
17:25 6:45 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
17:25 18:38 Івано - Франківськ Надвірна  
17:30 17:45 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
17:30 19:15 Івано - Франківськ Рогатин Рогатинський
17:30 17:35 Івано - Франківськ Ямниця  
17:30 17:40 Івано - Франківськ Братківці  
17:30 17:35 Івано - Франківськ Калуш  
17:35 18:50 Івано - Франківськ Надвірна  
17:40 17:45 Івано - Франківськ Фитьків  
17:40 18:15 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:40 19:35 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
17:40 17:45 Івано - Франківськ Войнилів Калуський
17:40 17:50 Івано - Франківськ Угринів  
17:43 19:40 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
17:45 18:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:45 17:55 Івано - Франківськ Великий Рожен Коломийський
17:45 19:00 Івано - Франківськ Надвірна  
17:45 19:00 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
17:45 18:00 Івано - Франківськ Рожнятів  
17:50 8:15 Івано - Франківськ Верховина Коломийський
17:50 18:15 Івано - Франківськ Мала Тур'я Калуський
17:50 19:45 Івано - Франківськ Підмихайлівці Рогатинський
17:50 18:05 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:50 17:55 Івано - Франківськ Калуш  
17:55 18:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
17:55 19:10 Івано - Франківськ Надвірна  
18:00 18:05 Івано - Франківськ Калуш  
18:00 18:25 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:04 18:15 Івано - Франківськ Долина Городенківський
18:05 6:15 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
18:05 19:20 Івано - Франківськ Надвірна  
18:05 18:10 Івано - Франківськ Черніїв  
18:10 18:13 Івано - Франківськ Калуш  
18:10 18:40 Івано - Франківськ Тюдів Коломийський
18:10 18:35 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:13 18:40 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
18:15 18:45 Івано - Франківськ Рожнятів Калуський
18:15 18:30 Івано - Франківськ Верхня  
18:15 18:40 Івано - Франківськ Братківці  
18:20 18:25 Івано - Франківськ Калуш  
18:20 19:10 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
18:20 18:30 Івано - Франківськ Угринів  
18:20 18:45 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:25 19:00 Івано - Франківськ Угорники  
18:25 19:30 Івано - Франківськ Надвірна  
18:30 18:35 Івано - Франківськ Калуш  
18:30 19:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:30 18:40 Івано - Франківськ Черніїв  
18:32 19:00 Івано - Франківськ Нижнів  
18:35 19:10 Івано - Франківськ Гериня Калуський
18:35 18:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:35 19:40 Івано - Франківськ Надвірна  
18:40 18:45 Івано - Франківськ Калуш  
18:40 18:55 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:45 19:00 Івано - Франківськ Тисмениця  
18:45 18:50 Івано - Франківськ Калуш  
18:45 19:50 Івано - Франківськ Надвірна  
18:45 19:25 Івано - Франківськ Снятин Коломийський
18:45 7:00 Івано - Франківськ Яремче Надвірнянський
18:50 19:00 Івано - Франківськ Калуш  
18:50 20:00 Івано - Франківськ Городенка Городенківський
18:50 19:00 Івано - Франківськ Братківці  
18:55 5:20 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
18:55 20:00 Івано - Франківськ Надвірна  
18:55 7:45 Івано - Франківськ Долина Калуський
19:00 19:30 Івано - Франківськ Довгополе Надвірнянський
19:00 20:10 Івано - Франківськ Липове  
19:00 19:10 Івано - Франківськ Угринів  
19:00 19:20 Івано - Франківськ Товмачик Надвірнянський
19:00 19:45 Івано - Франківськ Верховина Коломийський
19:00 19:05 Івано - Франківськ Черніїв  
19:05 19:15 Івано - Франківськ Калуш  
19:05 19:10 Івано - Франківськ Черніїв  
19:05 20:15 Івано - Франківськ Надвірна  
19:15 19:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
19:15 20:30 Івано - Франківськ Надвірна  
19:18 20:00 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
19:20 19:30 Івано - Франківськ Волосів  
19:20 19:30 Івано - Франківськ Калуш  
19:25 7:25 Івано - Франківськ Долина Калуський
19:25 9:06 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
19:25 19:40 Івано - Франківськ Тисмениця  
19:30 19:45 Івано - Франківськ Тисмениця  
19:30 20:45 Івано - Франківськ Надвірна  
19:30 9:05 Івано - Франківськ Ворохта Надвірнянський
19:35 19:45 Івано - Франківськ Калуш  
19:35 20:00 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
19:40 20:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
19:40 21:00 Івано - Франківськ Надвірна  
19:40 19:45 Івано - Франківськ Гаврилівка  
19:40 20:00 Івано - Франківськ Угринів  
19:45 20:00 Івано - Франківськ Братківці  
19:45 20:20 Івано - Франківськ Коломия Коломийський
19:45 7:30 Івано - Франківськ Буковель Надвірнянський
19:50 7:10 Івано - Франківськ Долина Калуський
20:00 20:05 Івано - Франківськ Долина Калуський
20:00 20:05 Івано - Франківськ Калуш  
20:00 20:30 Івано - Франківськ Тисмениця  
20:00 20:45 Івано - Франківськ Марківка Коломийський
20:10 5:10 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
20:10 16:30 Івано - Франківськ Надвірна  
20:15 7:50 Івано - Франківськ Косів Коломийський
20:15 14:35 Івано - Франківськ Долина Калуський
20:15 20:25 Івано - Франківськ Калуш  
20:20 20:50 Івано - Франківськ Тисмениця  
20:25 20:30 Івано - Франківськ Нижнів  
20:25 16:38 Івано - Франківськ Надвірна  
20:35 20:45 Івано - Франківськ Калуш  
20:35 7:20 Івано - Франківськ Яблуниця Надвірнянський
20:40 21:10 Івано - Франківськ Тисмениця  
20:40 16:55 Івано - Франківськ Надвірна  
20:45 20:55 Івано - Франківськ Долина Калуський
20:50 21:00 Івано - Франківськ Липівка  
20:50 21:00 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
20:55 17:08 Івано - Франківськ Надвірна  
20:55 21:05 Івано - Франківськ Калуш  
20:55 21:00 Івано - Франківськ Угринів  
21:10 5:50 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
21:25 10:15 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
21:50 8:35 Івано - Франківськ Великий Рожен Коломийський
22:00 8:00 Івано - Франківськ Поляниця Надвірнянський
22:15 7:50 Івано - Франківськ Верховина Надвірнянський
Додати новий коментар

Вхід через Google