Вчора, 18 жовтня, у Снятині відкрили льодовий майданчик.
У місті відкрили багатофункціональний льодовий майданчик на радість малечі, школярам та прихильникам спорту. Кожен бажаючий може випробувати свої сили на ковзанці, повідомляє Франик із посиланням на прес-службу Снятинської міської ради.
У літній період майданчик слугуватиме як баскетбольне, тенісне та волейбольне поле.
- 1 перегляд



