На франківському вокзалі знову зафіксували десятки вагонів відбірного лісу.
Про це у соцмережі повідомила франківчанка Віра Сем'янчук, повідомляє Франик.
"Сьогодні на Івано-Франківському вокзалі доки чекали потяг, ось що спостерігали: 45 вагонів відмінного лісу. І такі потяги курсують щодня!!! Цікаво, скільки ще це триватиме і чи влада почне вже нарешті приймати якісь міри, щоб це зупинити. У 2007 році, коли в нас була повінь ми тільки відчули силу води. То тепер ще й додадуться селеві потоки, що набагато небезпечніше!", - написала Сем'янчук.
- 2 перегляди

